ЗЛАГОДЖЕНО І КОНСТРУКТИВНО ПРАЦЮВАЛИ ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ НА ЗАСІДАНІ  ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.03.2021 12:09

26 лютого під головуванням селищного голови Миколи Панчука відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради.

У роботі взяли участь 24 із 34 членів виконкому.

У ході засідання  було розглянуто  ряд  важливих питань з соціально- економічної сфери  життєдіяльності громади. З порядком денним засідання ознайомила керуюча справами ,секретар виконавчого комітету Анастасія Табекова.

Зокрема прийнято рішення:

1. Про подання щодо присвоєння Бойко Тетяні Вячеславівні почесного звання «Мати-героїня».
  2. Про затвердження графіків прийому громадян у Гощанській селищній раді.
  3. Про закріплення територій обслуговування за закладами середньої освіти Гощанської селищної ради на 2021 рік.
  4. Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Гощанської селищної ради.
  5. Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2021 році.
  6. Про роботу із зверненнями громадян у виконкомі Гощанської селищної ради відповідно до Закону України «Про звернення громадян» протягом 2020 року.
  7. Про заборону торгівлі дикоростучими рослинами на території населених пунктів Гощанської селищної ради.
  8. Про видалення сухостійних та аварійних дерев по вул. Шевченка, вул. Оселя, у смт Гоща, території Малинівського НВК «ДНЗ-ЗОШ I-III ступенів, території Майківського НВК «ДНЗ-ЗОШ I-II ступенів», території Курозванівської ЗОШ I-III ступенів.
  9. Про затвердження плану роботи виконкому Гощанської селищної ради на березень 2021 року.
  10. Розгляд клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян.
  11. Про затвердження Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту.

Після виступів у різному селищний голова Микола Панчук повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто та оголосив про закриття 3-го засідання   виконкому.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради за посиланням http://goschanska.gromada.org.ua//.