ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В СМТ.ГОЩА

Дата: 02.03.2021 08:46

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території селища, на підставі рішень сесії Гощанської селищної ради від 08.12.2016 № 374 «Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на надання яких виборюється на конкурентних засадах», від Рішення сесії Гощанської селищної ради від 12.02.2021 №84 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гощанської селищної ради» оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території смт Гоща (далі Конкурс).

1. Організатор конкурсу:

- Найменування: Виконавчий комітет Гощанської селищної ради.

- Юридична адреса: вул. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, тел. (03650)  2-14-25, 2-19-61.

2. Місце і час проведення конкурсу, місце отримання конкурсної документації:

Місце і час проведення конкурсу: адмінприміщення Гощанської селищної ради, вул. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, кабінет Гощанського селищного голови, 12 березня 2021 року об 11-00 год., тел. (03650)  2-14-25, 2-19-61,

За додатковою інформацією просимо звертатися до секретаря Гощанської селищної ради Ткачука Дмитра Петровича, тел. (03650) 2-19-61, факс: (03650) 2-18-63, e-mail: goshcha@ukr.net.

2. Місце отримання конкурсної документації з умовами проведення конкурсу: Гощанська селищна рада, вул.. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, кабінет секретаря селищної ради, тел. (03650) 2-19-61.

3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг з вивезення ТПВ, досвід роботи з надання послуг з вивезення ТПВ, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на всій території смт Гоща населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам.

5. Об`єкти утворення побутових відходів:

1.  Житловий фонд Гощанської ромади:

- багатоквартирні одно-, двох-, трьох-, п’ятиповерхові житлові будинки;

- багатоквартирні будинки ОСББ;

- багатоквартирні будинки ЖБК;

- житлові будинки громадян (індивідуальний сектор).

2. Підприємства, установи та організації селища (юридичні особи).

6. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- місце: вул. Застав’я, 22, смт Гоща, Рівненська обл.., 35400, секретар селищної ради.

- спосіб: особисто або поштою у запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція», маркуванням «Не відкривати до 11.00 год. 12.03.2021».

- кінцевий строк: 12 березня 2021 року до 09.00 год.