ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 02.03.2021 15:56

6 лютого рішенням виконкому  була створена  комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Гощанської селищної ради.

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 1 березня  під керівництвом Гощанського селищного голови Миколи Панчука  за участі працівників служби у справах дітей ,спеціалістів установ та організацій селищної ради було проведено засідання комісії .

На розгляд порядку денного засідання комісії було винесено наступні питання :

1. Про доцільність влаштування малолітньої  дитини  до КЗ «Ясениницький навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради на цілодобове перебування.

2. Про надання  жительці м. Рівне дозволу на вчинення правочину набуття у власність житлового будинку та земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель площею 0,25 га від імені малолітньої дочки

3.  Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких взято на первинний облік.

4. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, яких взято на відповідний облік.

При кінці засідання  члени комісії заслухали інформацію заступника  директора Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості  Ігора  Позіховського щодо працевлаштування неповнолітніх  осіб.

Всі питання були детально вивчені працівниками служби у справах дітей  Гощанської селищної ради , обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей згідно з чинним законодавством.