ПрАТ „Рівнеобленерго” попереджає про планові відключення електроенергії.

Дата: 04.03.2021 14:13

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

??05 березня 2021р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в смт. Гоща частково: вул. Є. Коновальця, І. Федорова, Березовий Гай, Вербовиця, Директорії, Заводський, Кн. Острозьких, Рівненська, Січових Стрільців, Шевченка, пров. П. Чубинського.

??11 березня 2021р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в смт. Гоща частково: вул. Глибока, Грушевського, Довженка, Драгоманова, Дудаєва, Енергетиків, Кн. Острозьких, Костомарова, Коцюбинського, Л. Українки, Молодіжна, Нагірна, Незалежності, О. Теліги, П. Орлика, Павлова, Першотравнева, Промислова, Пушкіна, Р. Гайської, Рівненська, С. Петлюри, Соборна.

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.

??У разі виникнення питань – звертайтесь до Кол-центра.

ПрАТ "Рівнеобленерго"

Тел.69-42-98