В Гощі вшанували пам’ять Тараса Шевченка.

Дата: 10.03.2021 15:33

Сьогодні, 10 березня, представники установ, організацій, духовенство та мешканці громади зібралися усі разом, аби віддати шану великій постаті українського народу – геніальному поету, духовному мислителю, класику, драматургу, художнику -Тарасу Шевченку.

Зі словами пошани до великого українського поета, патріота виступили: в.о начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради Юрій Сульжук , заслужена вчителька України, поетеса літературно-мистецького об’єднання «Веселка» Ніла Кубай та член літературно-мистецького об’єднання «Веселка» Петро Гуменюк.

Запрошені звернулися до учасників віче із поетичними рядками, які є актуальними й сьогодні та акцентували увагу присутніх на сучасних подіях в Україні; на тому, що до Шевченківського слова в умовах сучасності і досі звертаються воїни, волонтери, активісти, політики.

Про життя Шевченка, скарб його спадку, сторінки біографії, розповів голова районного товариства «Просвіта» Олександр Міщук.

Під час заходу прозвучали поетчні вірші Великого Кобзаря у виконанні Лізи Шандрук з села Малинівка, учасника районних та обласних конкурсів читців-аматорів Артема Левчука.

На знак вшанування пам’яті поета панахиду відслужив настоятель Церкви Святого Василія Великого селища Гоща отець Олег Купців.