ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ У РОЗЧИЩЕННІ ДОРІГ ГРОМАДИ ВІД СНІГУ

Дата: 15.03.2021 15:56

Схоже що зима не поспішає йти від нас, тож навіть у ці весняні дні ми й досі спостерігаємо за хурделицею.Ускладнені погодні умови - це завжди про випробування: на міцність, об’єднання, співпрацю та людяність.

Ще в листопаді 2020 року Гощанський селищний голова Микола Панчук, директор КП «Агентство розвитку Гощі» Леонтій Супрунець зустрілися з підприємцями, аграріями громади, а також із представниками ТОВ «Меридіан» для вибудовування єдиного алгоритму дій та співпраці у напрямку розчищення та обслуговування доріг.

Усі аграрії та підприємці дотримали свого слова і протягом всього періоду негоди допомагали громаді.

• Висловлюємо щиру вдячність за допомогу у розчищенні доріг підприємцям та аграріям Гощанської громади: ТОВ «Полісся-Гарант», ТзОВ «Дедденс Агро», ТОВ «Акріс-Агро», Гоща-мілк, ТОВ «Агат», дослідне господарство «Тучинське», ТОВ «Інус», Р.Сауляк, В.Грицовець, Красносільке МВА, М.Довгалець, М.Ющук.
  • Не словом, а ділом долучилися до розчистки доріг від снігових заметів небайдужі мешканці громади: В.Луцюк, О.Карпович, М.Довгалець, В.Рисвянець,  Б.Дем’янюк, В.Сістук, М.Прокопюк, М.Чепрасов, П.Шепелюк, О.Гуменюк, М.Хролець.
  • Окремі слова вдячності старостам наших сіл: М. Волкошовцю, Т.Зіневич, Л. Конончуку, С.Герасимчук, А.Ткачуку, О.Ющук, В. Дикалу, інспектору з благоустрою А. Вахер, директору КП «Агентство розвитку Гощі» Л.Супрунцю.

Ситуація з складними погодними умовами в черговий раз показала, що завдяки злагодженій роботі та взаємопідтримці можна прийти до результату. Отож від імені Гощанського селищного голови Миколи Панчука,колективу Гощанської селищної ради та кожного мешканця громади ще раз дякуємо усім, хто долучився до ліквідації снігових заметів.