Конкурс на заміщення вакантної посади: - начальник фінансового управління Гощанської селищної ради

Дата: 15.03.2021 16:03

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради
 відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, з 15 березня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-         начальник фінансового управління Гощанської селищної ради.

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають освіту економічного, юридичного спрямування або спрямування у сфері міжнародних відносин за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років, володіють державною мовою, володіння англійською мовою та мають досконалі навички роботи на комп’ютері, у сфері реалізації державної бюджетної політики.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

• Термін подання документів - 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.
  • За довідками звертатися за адресою: смт Гоща,  вул. Заcтав’я, 22, секретар Гощанської селищної ради, тел. 03650 2-19-61.

Виконком селищної ради