РІВНЕНЩИНА В ЖОВТІЙ ЗОНІ КАРАНТИНУ

Дата: 17.03.2021 16:49

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 17 березня на засіданні комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області під головуванням очільника Рівненської обласної державної адміністрації, голови Комісії – Віталія Коваля. Одним із ключових питань було захворюваність на COVID - 19, яке відображає рівень епідемічної небезпеки.

Він зазначив, що на сьогодні Рівненська область перебуває у жовтій зоні карантину, при цьому працюють всі підприємства, установи та організації, суворо дотримуючись карантинних вимог.

Закликаємо жителів громади дотримуватися усіх обмежень «жовтої» карантинної зони: дотримання маскового режиму, звернення при перших симптомах до сімейного лікаря, уникнення скупчень людей – це ті заходи, які допоможуть зменшити темпи поширення коронавірусу.