Випускників шкіл звільнили від підсумкової атестації у 2020/2021 році.

Дата: 18.03.2021 12:24

Це стосується учнів, які цього року завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти. Відповідний наказ вже підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом.

- Таке рішення ухвалене через переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації. Власне через ситуацію з пандемією коронавірусу в Україні. Втім, це буде не на постійній основі, а лише цього року, - розповів начальник управління освіти Богдан Турович.

А як учні зможуть отримати атестати?

Як пояснюють у МОН, у документах про освіту учнів, звільнених від ДПА, буде зроблений запис «звільнений(а)».

Водночас минулого року той, хто все ж мав бажання пройти ДПА, міг подати відповідну заяву керівникові свого навчального закладу. Випускники, які проходили ДПА, отримували свідоцтва про здобуття освіти та додатки до них на основі результатів випробування в закладі освіти.