ПРИВІТАЛИ КОМУНАЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 19.03.2021 15:40

Традиційно, кожної третьої неділі березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Робота працівників, котрі трудяться у сфері комунального господарства, завжди на видноті. Не лише у будні, а й у святкові дні вони на службі, дбають про чистоту і порядок, тепло і затишок.

Тож із цієї нагоди, 19 березня, секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук, заступник селищного голови Андрій Ткачук та директор КП «Агентство розвитку Гощі» Леонтій Супрунець привітали працівників комунального підприємства «Агентство розвитку Гощі» з професійним святом.

Звертаючись до присутніх керівники подякували комунальникам за щоденну сумлінну роботу та побажали всім міцного здоров’я, мирного неба, затишку і достатку у родині.

З нагоди професійного свята, за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до праці було відзначено грамотами селищної ради найкращих працівників КП «Агентство розвитку Гощі»:

• Андрія Пом’яновського
  • Любов Бахаєву
  • Олександра Куницького
  • Марію Гуду

Вітаємо з прийдешнім святом усіх працівників житлово-комунальної галузі та  бажаємо міцного здоров’я, миру, добробуту. Щиро дякуємо Вам за вашу працю.