Зі 101-річчям привітали жительку селища Гоща

Дата: 24.03.2021 09:36

Сьогодні, 24 березня, відзначає 101-ий День народження найстарша мешканка громади, ветеран праці – Надія Микитівна Вербицька.

Тож з цієї нагоди, довгожительку приїхали привітати Гощанський селищний голова Панчук Микола та голова районної організації ветеранів України Людмила Музичук.

Гості висловили Надії Микитівні слова вдячності за її працю, яскравий приклад людяності, мужності, сили волі та порядності.

Звертаючись до іменинниці, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей та на знак поваги вручили квіти й подарунки.

Приємно констатувати, що в нашому селищі мешкають такі люди, які є прикладом для кожного з нас, носіями життєвої мудрості та досвіду, стійкості й працьовитості.

Надія Микитівна пережила багато різних подій у житті. Вона є свідком голодомору, очевидцем Другої світової війни, пройшла труднощі післявоєнної відбудови та багато інших подій тих часів. Скільки себе пам'ятає, працювала у місцевому колгоспі, виконувала різну роботу.

Надіє Микитівно, дякуємо Вам!