Уповноважений орган з питань пробаціїї інформує

Дата: 24.03.2021 10:00

«Вчинення повторних кримінальних правопорушень та їх наслідки»

Одна із основних функцій уповноваженого органу з питань пробації є соціально-виховна робота із засудженими, звільненими від відбування покарання з випробуванням. Відсутність роботи та ведення антисоціального способу життя   є причинами вчинення повторних кримінальних правопорушень під обліковими.

24 березня 2021 року начальником Гощанського районного сектору Сергієм Демченком було проведено лекцію на тему «Вчинення повторних кримінальних правопорушень та їх наслідки» для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі.

В ході проведеної лекції для під облікових було розкрито поняття «кримінального правопорушення». Також,  було акцентовано увагу суб`єктів пробації, що повторне вчинення кримінального правопорушення тягне за собою наслідки, які в подальшому розглядаються судом для винесення реальної міри покарання, тобто позбавлення або обмеження волі на певний строк.

По закінченню суб’екти пробації мали можливість обмінятися думками, задати питання,  на які отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.