УВАГА! Встановлено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

Дата: 28.03.2021 14:49

27 березня, у зв’язку із зростанням кількості захворювань на коронавірус (COVID-19) на території Гощанської селищної ради, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.
      З метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території Гощанської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія вирішила встановити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме заборонити з 00:00 29 березня 2021 року:

1.Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, заходів з оцінювання якості освіти.

-Відвідування  закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

-Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів.

Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

2.Рекомендувати ФОП К.Цибанюк посилити карантинні обмеження на Гощанському ринку.

3.Керівникам та власникам торгових закладів дотримуватись встановлених карантинних обмежень.

4.Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

-Максимально перевести роботу персоналу на віддалений режим роботи із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

-Запровадити обов’язковий щоденний температурний скринінг персоналу, вживати заходи щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

-Забезпечити дотримання санітарно- гігієнічних норм у приміщеннях, режиму регулярного провітрювання та дезінфекції приміщень.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ЗАКЛИКАЄМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)