Просимо мешканців Гощанської громади долучитись до заходів з благоустрою території населених пунктів

Дата: 30.03.2021 10:54

МІСЯЧНИК ПРИБИРАННЯ, БЛАГОУСТРОЮ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ

Щорічно з приходом весни, ми спостерігаємо «підсніжники», які зявляються вздовж доріг та вулиць, на прибережних територіях річок та водойм, у парках, скверах, на полях та в лісових масивах… Виникає запитання: Чому це повторюється з року в рік? Адже більша частина населення громади  вважає себе свідомими громадянами, бореться за справедливість, дбає про чистоту та порядок. Та чи не обмежується це тільки власною домівкою та подвір’я?

Звертаємось до мешканців Гощанської громади!

Згідно законодавства, усі підприємства, установи, організації, мешканці усіх населених пунктів Гощанської селищної ради, власники/орендарі земельних ділянок зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, їх елементи та прилеглу до бордюру територію. Це стосується і зелених насаджень, яким необхідно вчасно формувати крону, обробляти від шкідників, косити траву та знищувати бурян, також, слідкувати за появою карантинних рослин. Тож, просимо долучитись до місячника благоустрою та провести обрізання гілля дерев, яке виросло поза межами власних ділянок, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових та прилеглих територій від будматеріалів, дров, гілля тощо. Провести очищення від сміття парків, берегів водойм, впорядкування територій меморіальних комплексів, пам’ятних знаків, кладовищ.

Лише гуртом ми зробимо нашу громаду чистою, привабливою та комфортною для проживання та відпочинку!

Адже чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ньому!

Водночас, наголошуємо Вам на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території нашої громади.