Незабаром на жителів Гощанської громади чекатиме відкриття Центру надання адміністративних послуг.

Дата: 01.04.2021 10:11

Гощанська селищна рада  в рамках програми U-LEAD з Європою, що передбачає створення Центру надання адміністративних послуг в громаді, отримала офісні меблі: столи, стільці, шафи, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення, а також стенди та вивіски.

Для  створення в ЦНАП комфортних умов враховувались потреби не лише до людей з обмеженими можливостями, а й молодих матусь –  буде облаштовано  дитячий куточок,  передбачено стіл для переодягання немовлят.

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в громаді. Гощанська селищна рада спільно з партнером – Програмою «ULEAD з Європою» створюють усі необхідні заходи для покращення матеріально-технічного стану приміщень ЦНАП, в яких мешканцям громади будуть надавати широкий спектр адміністративних послуг.

Дякуємо U-LEAD з Європою за підтримку. Дуже приємно працювати з міжнародною Програмою.