Відбулася зустріч з народним депутатом України Романом Іванісовим

Дата: 02.04.2021 15:37

Народний депутат України Роман Іванісов в рамках робочої поїздки по округу №153 відвідав Гощанщину, зустрівся з представниками місцевого самоврядування, селищним головою Миколою Панчуком та мешканцями села Бочаниця.

Розпочалася зустріч з подяки за фінансову допомогу та сприяння у проведенні вуличного освітлення народному депутату Роману Іванісову , голові  Бочаницької первинної організації ветеранів, директору музею Ніні Буркалець, голові селищної ради Миколі Панчуку, вчительці школи села Бочаниця Аллі Андрійчук, старості села Василю Дикалу, депутатам селищної ради Юрію Буркальцю та Віктору Покойовому, голові районної організації ветеранів Людмилі Музичук .

«Жителі нашого села мріяли щоб в селі була школа, клуб, газифікація та освітлення. Настав час і ця мрія здійснилась. Ми тепер живемо, як у місті!», - наголосила Ніна Буркалець.

Далі слово взяв нардеп  Роман Іванісов, зауваживши, що не варто йому дякувати за це, бо це його робота й для того його обирали, аби вирішувати проблеми округу й він надалі робитиме все можливе для вирішення проблем.

Зі свого боку селищний голова Микола Панчук зазначив : «Дуже важлива комунікація і ця комунікація в нас є з народним депутатом Романом Іванісовим. Громада в нас велика, красива, перспективна, заможна, а село Бочаниця активне та є прикладом для всієї нашої громади».

Зустріч Гощанського селищного голови та народного депутата дала можливість розглянути перспективи фінансування об’єктів на території нашого селища, втілюючи інвестиційні проєкти та залучаючи кошти ДФРР. Нардеп запевнив у всебічній підтримці стосовно вирішення питання ремонту доріг, відкриття дошкільних навчальних закладів, перекриття даху шкіл, дитячих садочків та інше.

У ході візиту на Гощанщину Роман Іванісов відвідав районний центр дітей, юнацтва та молоді, під час екскурсії класами він помітив, що немає гарячого водопостачання. « Але ж дітки малюють, щось склеюють, уявляю, взимку взагалі вода з-під крану крижана»,- зауважив Роман Валерійович та на місці вирішив цю проблему, за свої власні кошти придбав для закладу бойлера. Щодо забезпечення комп’ютерного класу новою технікою, депутат також пообіцяв долучитися до його вирішення.

Окрім проблемних питань, нашій громаді є чим похизуватись. Іванісов високо оцінив роботу ЦНАПу, який облаштовано за сучасними європейськими стандартами.

На заваршення зустрічі народний депутат пообіцяв, що такий візит на Гощанщину буде не останнім.