До лав Збройних сил України провели юнаків з Гощанської громади

Дата: 05.04.2021 15:35

5  квітня на території Гощанського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було проведено урочисті проводи восьми юнаків до лав Збройних сил України весняного призову.

Спільною молитвою, разом з батьками та призовниками, настоятель церкви Святого Василія Великого отець Олег Купців, відслужив молебень, благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя.

До майбутніх захисників України звернувся Гощанський селищний голова Микола Панчук: «Добра справа розпочинається з молитви. Сьогодні вас благословляють на новий шлях. Я хочу подякувати насамперед вашим батькам, які навчили вас любити свою країну. Підтримка батьків завжди важлива. Не втрачайте зв’язок із ними, пишіть їм: «Привіт. В мене все добре. Я вас люблю». Ще вчора ви були дітьми, а сьогодні вже на шляху виконання службового обов’язку, де ви ставатимете дорослими, мужніми, по-іншому зрозумієте відданість своїй країни та оцінити дружбу своїх побратимів. В Україні є багато лідерів, на яких можна рівнятись - Ярослав Мудрий, Володимир Великий, Степан Бандера, наш сучасник - Ігор Гордійчук, наші воїни АТО. Бажаю вам бути гідними творцями історії Батьківщини, з честю виконати обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому».

З напутніми словами до призовників звернувся військовий комісар Гощанського ОРТЦК та СП, підполковник Руслан Ткачук та запевнив, що юнаки не потраплять на лінію фронту в Операції об’єднаних сил, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

На новобранців чекають нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості.

Самі ж призовники до армії готові на 100% і чекають на перші заняття з військової підготовки.