Відбулася зустріч керівників територіальних громад Бабина, Бугрина, Гощі та Межирічі.

Дата: 08.04.2021 09:45

6 квітня в Гощанській селищній раді відбулася зустріч керівників територіальних громад Бабина, Бугрина, Гощі та Межирічі

Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Агатівка", який знаходиться на території соснового лісу та включає в себе лікувально-діагностичний центр, місце дитячих мрій і посмішок, сьогодні опинився на межі закриття.

«Вперше в історії Гощанщини, ми опинилися без фінансування на забезпечення оздоровлення дітей. Ми зверталися усюди, їздили і в область, і до Києва. Просили, молили, були на всіх засіданнях - нас слухали, але напевно не чули. Тому, якщо я буду мати підтримку в себе, тут на місці, розуміння від вас, я і надалі буду робити все можливе аби «Агатівка» жила!», - зауважив директор закладу Петро Стахов, звертаючись до голів громад.

«Позиція нашої громади та напрямок розвитку - це діти, їх харчування, відпочинок та оздоровлення. Виходячи з інших потреб, Гощанська селищна рада готова профінансувати та забезпечити путівкою до оздоровчого закладу певну кількість дітей», - зазначив селищний голова Микола Панчук.

Всі присутні підтримали пропозицію голови Бугринської громади Сергія Пилипчука зініціювати зустріч з керівництвом Рівненської обласної ради, головою бюджетної комісії та знову порушити питання фінансування оздоровчого табору.

«Агатівка» має право на життя!