Відбулося засідання 6-ї сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 12.04.2021 08:16

8 квітня відбулося засідання 6-ї сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Панчук Микола

В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати селищної ради, розглянули та прийняли рішення по 260-ти питаннях порядку денного, які попередньо були опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

На початку сесії секретар Гощанської селищної територіальної виборчої комісії Ярослав Дмиш представив наступного за черговістю депутата від ВО «Батьківщина» Файлера Сергія Давидовича.

Далі народні обранці затвердили звіти про виконання бюджету сільських рад за 2020 рік , Гощанського селищного голови про діяльність Гощанської селищної ради та її виконавчого комітету у 2020 році та низку питань, що стосувалися внесення змін до бюджету Гощанської селищної ради на 2021 рік.

У ході засідання депутати затвердили ряд програм, зокрема:

Програму розвитку та утримання комунальних і доріг Гощанської селищної ради на 2021-2022 роки;

Програму озеленення території Гощанської селищної ради на 2021-2025 роки;

Програму фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності громадської організації «Футбольний клуб «Гоща – АТО» на 2021 рік.

По тому, депутати заслухали та затвердили клопотання підприємств, установ, організацій та звернень громадян по земельних питаннях та прийняли у комунальну власність Гощанської селищної ради окремі об'єкти нерухомості.

Після виступу у різному депутатів селищної ради, Микола Панчук наголосив на обов'язку кожного мешканця Гощі заключити договір на вивіз сміття та запросив всіх долучитися до участі в акції «Озеленення України».

Дякуємо депутатському корпусу Гощанської селищної ради за злагоджену роботу у прийнятті важливих для територіальної громади рішень. З усіх розглянутих питань, відповідно до чинного законодавства усі рішення селищної ради та результати поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.

Трансляцію сесії ви можете переглянути на сторінці газети Рідний край