УЧНІ 11-Х КЛАСІВ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН

Дата: 14.04.2021 14:23

Учні рівненських шкіл, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

13 квітня 2021 року, відповідний закон ухвалила Верховна Рада України.

Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що рівненські учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.