A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гощанська громада
Рівненська область, Рівненський район

Офіційне інтернет – представництво Гощанської селищної ради

Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради Гощанської селищної ради за 2020 рік

Дата: 14.04.2021 16:36
Кількість переглядів: 828

 Вся діяльність селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу направлена на здійснення намічених програмних цілей спрямованих на економічне відродження  територіальної громади, суттєве підвищення життя населення територіальної громади, функціонування організацій, підприємств, розташованих на підвідомчій території, безперебійну роботу підприємств торгівлі, ефективну діяльність закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

Територія, на якій розташована селище становить 17,829 кв.км.

На території селищної ради проживає населення 5343 людей, із них пенсіонерів – 1354, в тому числі інвалідів – 237, дітей дошкільного віку – 378,  шкільного – 646, учасників бойових дій – 78, багатодітних сімей – 56, чорнобильців - 15. 

На нашій території розміщені одна загальноосвітня школа, Гощанська районна гімназія, районний будинок культури, дві бібліотеки, стадіон, дитячо-юнацька спортивна школа, центральна районна лікарня, центр первинної санітарно-медичної допомоги, чотири церкви: Українська православна церква Київського патріархату, Українська православна церква Московського патріархату, Церква євангельських християн-баптистів, Церква християни віри Євангельської.

На території громади розташований Гощанський парк, сквер поблизу площі Героїв Майдану.

Діяльність селищної ради, її виконавчого комітету спрямовані на забезпечення виконання повноважень, направлених на розв’язання проблемних питань розвитку території, задоволення соціально-економічних потреб населення, здійснення, від імені територіальної громади та в її інтересах, функції і повноважень місцевого самоврядування, визначених діючим законодавством.

Інтереси територіальної громади Гощі в селищній раді представляли 22 депутати.

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до повноважень ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради її виконавчого комітету діяло 3 постійно-діючі депутатські комісії. До роботи в комісіях залучено 21 депутата.

Протягом 2020 року підготовлено та затверджено ряд програм, що стосуються розвитку селища, а саме:

 • Програма матеріальної підтримки населення по Гощанській селищній раді на 2019-2020 роки;
 • Програма з благоустрою смт Гоща на 2020рік;
 • Програма соціального захисту учасників АТО по Гощанській селищній раді  на 2020 рік;
 • Програма реалізації культурно-масових заходів на 2020 рік;
 • Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Гощанської селищної ради на 2017-2021 роки;
 • та цілий ряд інших.

У 2020 році проведено 10 сесій селищної ради сьомого скликання. На них прийнято 285 рішень. З метою відкритості і гласності роботи Гощанської селищної ради, її виконавчого комітету, впроваджено практику оприлюднення рішень, розпоряджень голови та інших документів на інформаційному стенді селищної ради та веб-сайті Гощанської селищної ради. Деякі рішення були опубліковані в газеті «Рідний край».

Першочерговими питаннями на розгляді сесій, засіданнях виконкомів, постійних та громадських комісій, загальних зборів громадян є питання соціально-економічного розвитку територіальної громади. Вагоме місце займають питання фінансової діяльності, поповнення бюджету, контролю за його виконанням.

З населенням проводиться роз’яснювальна робота щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. В Гощі функціонують 17 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та 2 житлово-будівельні кооперативи.

Протягом 2020 року забезпечено виконання дохідної частини селищного бюджету (загальний фонд) на 104,4 %. Фактично надійшло 18207,7 тис. грн.,(в т. ч. субвенція та дотація в сумі 6639,2 тис. грн.) перевиконання становить 487,0 тис. грн. (2019 р. виконання бюджету – 106,3 %, надійшло – 19645,9 тис. грн., перевиконання 664,6 тис. грн.).

У 2020 році з селищного бюджету (загальний та спеціальний фонд) на видатки використано коштів у сумі  тис. грн, в т.ч.

БЛАГОУСТРІЙ:

 • утримання доріг, розчистка місцевих доріг від снігу та їх посипання протиожеледними засобами у зимовий період – 139,9 тис. грн;
 • зроблено розмітку доріг в смт Гощі – 49,5 тис. грн;
 • встановлено 9 контейнерів для сміття (в т.ч.9 контейнерів для збору роздільного сміття)  та 30 урн для збору сміття;
 • проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях: Павлова- 48,7 тис. грн, С. Наливайка – 49,8 тис. грн, Застав’я - 49,0 тис. грн, Шевченка -49,9 тис. грн, Незалежності-194,9 тис. грн, проїзд між вул. Незалежності та Б. Хмельницького – 49,2 тис. грн, Кн. Острозьких  - 49,8 тис. грн, О. Теліги – 10,0 тис. грн, Першотравнева – 20,0 тис. грн.;
 • проведено вирівнювання дорожнього покриття (грейдерування) по вулиць – 49,7;
 • реалізовано проєкт «Зарядка» (а саме, встановлено мангальний комплекс, вуличні ліхтарі з підведенням електрифікації, встановлено лавки, столи біля ставу у смт Гоща, закуплено намети, спальники, казан, тринога) за кошти обласного бюджету у сумі 77,4 тис. грн, за кошти місцевого бюджету – 37,1 тис. грн; 
 • із селищного бюджету виділено кошти на реалізацію Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків /ОСББ/ у смт Гоща на 2019-2020 роки, в сумі 150,0 тис. грн (ОСББ «Наш Дім 43а»);
 • оплачено за роботи по об’єкту «Капітальний ремонт адміністративної будівлі з влаштування центру надання адміністративних послуг по вул. Східна, 6а в смт Гоща Гощанського району Рівненської області» - 1052,6 тис. грн;
 • оплачено за роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівель дитячого ясла-садка «Малятко» по вул. Першотравнева, 5 в смт Гоща Гощанського району Рівненської області» - 409,4 тис грн.
 • виготовлено проектно-кошторисну документацію (коригування) на об’єкт «Капітальний ремонт приміщення ЦНАПу за адресою вул. Східна, 6а – 29,4 тис. грн;
 • виготовлено робочий проект на  капітальний ремонт дорожнього покриття  по вул. Костомарова (в т.ч. експертиза 8,8 тис. грн)– 79,8 тис. грн;
 • розроблено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту смт Гоща Гощанського району Рівненської області – 73,3 тис. грн.

 

В штаті селищної ради працює інспектор з благоустрою. Для попередження порушень правил благоустрою постійно проводилися огляди прилеглих  до приватних територій мешканців та юридичних осіб та з метою покращення благоустрою велися переговори, внаслідок яких було приведено до порядку прилеглі території, а саме, розчищення чагарників, обрізання порослі, прибирання сміття за кошт цих приватних осіб. Юридичним та фізичним особам, які мають ділянки з будівлями та без у приватній власності, але не займалися влаштування їх благоустрою, надсилалися офіційні листи з витягами з правил благоустрою смт Гоща, внаслідок цього усі провели влаштування благоустрою на власних та прилеглих територіях. Розпочато вручення витягів з правил з благоустрою у смт Гоща, вручено 76 витягів особисто з роз`ясненнями для. У 2020 році було складено 37 приписів, які усі було виконано. На різні конфліктні ситуації у сфері благоустрою викликалася поліція, внаслідок цього складалися протоколи на порушників адмінкодексу.

            Проводилися огляди дитячих та спортивних майданчиків, ремонтні роботи гойдалок, підсипання площадок ґрунтом для вирівнювання місцевості.

Загалом проводиться активна інформаційна робота у всіх сферах благоустрою, зокрема індивідуальна робота з потенційними порушниками. Постійно проводилися огляди загальних територій Гощанської селищної ради, зокрема у парку та скверах, на прибережних смугах, проводилися ремонти лавок, заміну фонарів, ремонт карети, смітників. Виявлення стихійних сміттєзвалищ, розчищення таких місць, грейдерування після розчистки.

Проведено роботу по детальному обстеженню 12 вулиць селища - комунікації, якість дорожнього покриття, забезпечення контейнерами для роздільного збору сміття, освітлення, водопровід та водовідведення, тощо. Проведено стерилізацію 6безпритульних собак на загальну суму 10 тис. грн., також налагоджено стерилізацію у смт Гоща для домашніх собак та котів за кошти власників тварин. Проведено обстеження та складено 14 актів обстеження зелених насаджень. Відповідно за рішенням виконавчого комітету Гощанської селищної ради надано дозвіл на зрізання 89 дерев (з них 15 в Гощанському парку, за висновком експертів Ботанічного саду) та кронування 7 дерев на території смт Гоща. У 2020 році було видалено 37 аварійних дерев, які несли загрозу для будівель та перехожих.

ОПЛАТА ПОСЛУГ:

 • оплата за споживання вуличного освітлення – 133,3 тис. грн;
 • оплата за послуги обслуговування вуличного освітлення – 79,8 тис. грн;
 • сплачено за послуги по прибиранню, підмітанню території селища для  КП «Агентство розвитку Гощі» - 1839,0 тис. грн;
 • обслуговування комп’ютерної техніки – 9,5 тис. грн;
 • економічні послуги – 20,0 тис. грн;
 • чергування плавців-рятувальників на території водного об’єкту у літній період – 40,5 тис. грн;
 • оплачування громадських робіт (40 безробітних) – 112,4 тис. грн;
 • обслуговування системи відеоспостереження- 50,3 тис. грн.

КУПІВЛЯ МАТЕРІАЛІВ, ОБЛАДНАННЯ ТА ІНШЕ:

 • зупинка – 34, 0 тис. грн;
 • інформаційні стенди – 35,0 тис. грн;
 • мангальний комплекс – 24,9 тис. грн;
 • палатки – 24,5 тис. грн;
 • висоторіз 22,2 тис. грн;
 • малоцінні необоротні матеріальні актив (госп. інвентар, лічильник, велосипеди, контейнери, дрель ударна, шіф-машинка, фен промисловий, монітор, ключі електронні, жорсткий диск) – 121,6 тис. грн;
 • комп’ютерна техніка – 12,2 тис. грн;
 • зроблено поточний ремонт приміщення селищної ради – 35,0 тис. грн;
 • оплачено за роботи по об’єкту «Капітальний ремонт по вул. Східна в смт Гоща Гощанського району Рівненської обл» - 438, 7 тис. грн;
 • оплачено за роботи по об’єкту «Капітальний ремонт по вул. Дудаєва в смт Гоща Гощанського району Рівненської обл» - 520,9 тис. грн.

СУБВЕНЦІЇ:

 • із селищного бюджету надано субвенцію районному бюджету на утримання закладів освіти – на відділ освіти, молоді та спорту Гощанської держадміністрації: для Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів на поточні видатки  – 75,0 тис. грн, на капітальні видатки – 44,0 тис. грн; для Гощанської районної гімназії -20,0 тис. грн; для Гощанської центральної районної лікарні на поточні видатки – 10,0 тис. грн, на капітальні видатки – 100,0 тис. грн; для інфекційного відділення Гощанської центральної районної лікарні на поточні видатки – 70,0 тис. грн; для  комунального некомерційного підприємства «Гощанського районного центру медико-санітарної допомоги»  – 10,0 тис. грн; для «Гощанського районного центру дітей, юнацтва та молоді»– 5,0 тис. грн;
 • із селищного бюджету інша субвенція для бюджету  Курозванівської сільської ради – 128000, 00 грн;
 • із селищного бюджету інша субвенція для бюджету  Криничківської сільської ради – 33270,00 грн;
 • із селищного бюджету інша субвенція для бюджету  Дулібської сільської ради – 52021,00 грн;
 • із селищного бюджету інша субвенція для бюджету  Тучинської сільської ради – 79500,00 грн;
 • із селищного бюджету виділено субвенцію державному бюджету на поточні видатки для: ДПРЧ №16 – 30,0 тис. грн, Гощанського відділу поліції ГУНП – 50,0 тис. грн, ОТЦКСП – 15,0 тис. грн.
 • із районного бюджету селищному – інша дотація на інклюзивну освіту в сумі 48,2 тис. грн;
 • із обласного бюджету виділена субвенція для селищного бюджету для реалізації проекту «Зарядка» в смт Гоща – 103,4 тис. грн.

ІНШІ ВИТРАТИ:

окрім дотації з районного бюджету на утримання ясла–садок «Малятко», з селищного бюджету також спрямовувалися значні кошти, а саме:

 • поточні видатки  53,0 тис. грн;
 • продукти харчування – 143,4 тис. грн;
 • насос – 3,5 тис. грн;
 • ламінатор – 6,5 тис. грн;
 • БФП – 6,1 тис. грн;
 • оплата поточних послуг – 40,6 тис. грн.

ДЕНЬ СЕЛИЩА: проведення святкування Дня селища Гоща: велопробіг, футбольний матч, музичне вітання від РЦДЮМ «Звуки живої садиби», кінопоказ, відео вітання, музейна виставка.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Протягом 2020 року на 9 сесіях  Гощанської селищної ради сьомого скликання прийнято 150 рішень із земельних питань. Із них надано 33 дозволи на виготовлення проектів землеустрою та 10 дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Затверджено 25 проект землеустрою та 24 технічних документацій із землеустрою. Прийнято 58 рішень із інших звернень.

Погоджено один звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,1160 га на суму 69300  грн.

В 2020 році було проведено земельний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі при стартовій річній орендній платі 7776,9 грн.

Протягом 2020 року підготовлено і укладено 10 договорів оренди земельних ділянок та 3 додаткові угоди до договорів оренди на загальну річну орендну плату 155744 грн.

Було розроблено та затверджено детальний план території обмеженої вулицями С. Петлюри, Дудаєва, Незалежності в смт Гоща з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Рішенням сесії від 26.06.2020 були прийняті ставки земельного податку та орендної плати на 2021 рік.

В 2020 році були внесені зміни до Регіональної програми розвитку земельних відносин на території Гощанської селищної ради на 2016 – 2020 роки щодо обсягів робіт і заходів з виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин на території Гощанської селищної ради.

З метою визначення механізму надходження, обліку та використання коштів, встановлення загальних правил планування і фінансування заходів та об'єктів за рахунок коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, контролю за їх використанням та звітністю було прийнято Програму про використання коштів, що надходять до селищного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на  2020 - 2024 роки.

Були несені зміни до Комплексної програми забезпечення містобудівною документацією смт Гоща та території Гощанської селищної ради на 2018 - 2020 роки.

Рішенням сесії селищної ради було надано дозвіл на виготовлення технічної  документації  з нормативної  грошової  оцінки земель смт Гоща Гощанської селищної ради.

У відповідності до природоохоронного законодавства здійснюється контроль за збереженням пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення – Гощанського парку та проводиться щорічний благоустрій його території. Продовжується благоустрій парку, розчищено чагарники, зрізано частину аварійних дерев.

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Протягом 2020 року:

 • капітальний ремонт приміщення ЦНАП, за адресою Східна, 6а практично завершено, об'єкт повністю готовий до експлуатації;
 • процес інституційного створення ЦНАП станом на кінець 2020 року знаходився на завершальному етапі, згідно вимог законодавства розроблено та затверджено визначений перелік рішень селищної ради, виконавчого комітету та розпоряджень голови в тому числі затверджено регламент роботи, перелік послуг що будуть надаватися в ЦНАП, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, суб'єктом яких є Гощанська селищна рада, посадові інструкції тощо;
 • підписано угоди про співпрацю в рамках надання адміністративних послуг з Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, Управлінням ДМС у Рівненській області, Західним міжрегіональним управлінням юстиції (м.Львів), управлінням соціального захисту населення;
 • в рамках взаємодії ДП “Інформаційно-обчислювальний центр” Мінсоцполітики здійснено підключення до програмного комплексу “Соціальна громада” для подальшого надання адміністративних послуг соціального характеру за допомогою даного програмного забезпечення відповідно до чинного законодавства України;
 • протягом року надано 2235 послуг , щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;
 • відповідно до Програми «U-LEAD з Європою» спеціалістами відділу ЦНАП пройдено навчання по 5 модулях передбачених умовами співпраці;
 • відповідно до домовленості з програмою «U-LEAD з Європою» розширено структуру відділу ЦНАП до 9 чоловік з яких: начальник відділу, 3 державні реєстратори, 3 адміністратори, 2 головні спеціалісти зі спрямуванням надання адміністративних послуг соціального характеру;

В селищній раді діє Відділ стратегічного розвитку Гощанської селищної ради. До відділу входять: начальник та спеціаліст.

Відділ працює за наступними напрямками:

 

СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК

 • Участь у процесі з розробки Стратегії Гощі до 2030 - залучення до співпраці спеціалістів з Тернопільського національного економічного університету.

На сьогодні триває процес розробки Стратегії розвитку Гощанської громади. Наразі зібрано дані для проведення соціально-економічного аналізу, а також проведено соцопитування мешканців з питань актуальних проблем Гощі та бачення щодо перспектив розвитку громади. Майбутня стратегія розвитку буде гармонізована із Державною стратегією розвитку, обласною та стратегічними цілями ООН та ЄС. Протягом 2020 року було проведено SWOT-аналіз та відповідний зріз капіталів 39 населених пунктів, що допомогло визначити основні пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.

 

ГРАНТОВИЙ НАПРЯМОК

У 2020 році залучено  153 850, 00 тис. грн прямих грантових коштів:

 • Проєкт «Покращення туристичного потенціалу смт Гоща через створення мультифункціональної локації «ЗАРЯДКА»;

Спільно було підготовлено проекти, які стосуються екології, розвитку комунального господарства, розвитку туризму та культури, збереження історичних пам’яток, розвитку громадянського та інклюзивного суспільства:

 • Асоціація Міст України: «Створення гендерного профілю Гощанської громади»;
 • Український культурний фонд: «Створення культурного хабу «НаМосквАрт», «АРХЕА – просвітницько-молодіжний обмін досвідом»
 • Конкурс Рівненської ОДА: «Покращення розвитку малого та середнього підприємництва в смт Гоща шляхом створення навчального бізнес кластеру», «Підвищення рівня конкурентоспроможності  комунального підприємства «Агентство розвитку Гощі» через впровадження ритуальної послуги катафалку», «Поєднання рекламної бізнес моделі з необхідністю у задоволенні вчасного інформаційного запиту щодо висвітлення актуальних новин та подій смт Гоща та Гощанського району через впровадження урбаністичного проєкту «Інфо-Гоща», «Покращення соціально-побутових умов проживання мешканців та відвідувачів смт Гоща через запровадження соціального урбаністичного проєкту «Громадська вбиральня», Покращення екологічних умов проживання та підвищення екологічної свідомості мешканців смт Гоща через запровадження екологічно-біологічного проєкту «Черв’якова ферма»;
 • Участь у проєкті «Не пали - компостуй» - інформаційні та методичні матеріали;
 • Проєкт «Перспективи сталого розвитку для сільських територій»;
 • Розробка Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP);
 • Участь у програмах «Відродження» щодо протидії COVID-19.

 

ПРОМОЦІЙНИЙ НАПРЯМОК

 • включення Гощанської селищної ради в якості партнера до проєктів: Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини РРВ АМУ (за підтримки УКФ); Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків (за підтримки УКФ);
 • робота археологічної експедиції О.Войтюка на Гощанському городищі;
 • вітання та відзначення випускників навчальних закладів Гощі за високі освітні здобутки, зокрема результати ЗНО;
 • проведення партнерського заходу «ACRIS AGRO RUN 2020» за підтримки «ACRIS AGRO» та Rivne Running Club;
 • проведення виїзного засідання РРВ АМУ на базі Гощанської селищної ради;
 • впорядкування території каплиці Т.О.Сосновського в с. Симонів за участі волонтерів, КП «Агентство розвитку Гощі» та ГО «Польсько-український культурно-просвітницький центр ім. Т.О.Сосновського»;
 • проведення тренінг-навчання відділом стратегічного розвитку Гощанської селищної ради «Основи проєктного менеджменту» для працівників Гощанського районного центру для дітей, юнацтва та молоді;
 • забезпечення сталого висвітлення діяльності Гощанської селищної ради на офіційному веб-сайті та в соціальній мережі Фейсбук; співпраця із місцевими, регіональними та всеукраїнськими ЗМІ.

КОМУНІКАТИВНИЙ НАПРЯМОК

 • налагоджена співпраця з громадським сектором, зокрема з ГО «Стоп корупції», відкрито відповідний осередок в смт Гоща;
 • проведення виїзного засідання РРВ АМУ на базі Гощанської селищної ради;
 • прийняття іноземної делегації в смт Гоща: представника торгово-промислової палати Україна-Швеція в Скандинавії та міністра з питань ЖКГ та міського розвитку;
 • проведення виїзних засідань та інформаційних зустрічей з сільськими головами Гощанського району за ініціативи Гощанського селищного голови;
 • укладено меморандум про співпрацю між Гощанською та Білокуракинською селищними радами.

Рішенням сесії Гощанської селищної ради від 05 вересня 2016 року №286 було створено Комунальне підприємство Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі». Відповідно за звітний період надавалися послуги для Гощанської селищної ради з підмітання, прибирання снігу та льоду, посипання вулиць сіллю та піском, послуги електрика, роботи з поточного ремонту вуличного освітлення, ремонту автомобіля, роботи по благоустрою та озелененню, для юридичних осіб транспортні послуги, послуги з обстеження димових та вентиляційних каналів, послуги з вивезення ТПВ та реалізовано контейнери для сміття.

      КП «Агентство розвитку Гощі» було створено рішення сесії  Гощанської селищної ради у вересні 2016 року, і розпочало свою виробничу діяльність 17 листопада 2016 року, надаючи тільки послуги підмітання й прибирання територій селища і тракторні послуги. За три роки діяльності підприємство розширило види діяльності і на сьогоднішній день це:

 • зимове і літнє утримання територій селища;
 • послуги по скошуванню трави;
 • обслуговування вуличного освітлення і поточний ремонт вуличних мереж;
 • вивезення побутових відходів;
 • реалізація вторинної сировини;
 • виготовлення контейнерів і їх реалізація;
 • виконання будівельно-монтажних робіт;
 • автотракторні послуги;
 • обстеження димових і вентиляційних каналів.

За 2020 рік середньооблікова чисельність працівників становить 17 осіб.

Загальна сума отриманих доходів комунального підприємства – 2849241,29 грн.

В розрізі послуг це:

 • 1180324,99 грн. – утримання зимове і літнє територій смт Гоща;
 • 502096,80 грн.  – вивезення побутових відходів населення;
 • 282725,86грн. – вивезення побутових відходів ФОП, юридичні особи;
 • 150437,64 грн.- виготовлення і реалізація контейнерів для ПЕТ пляшки, для сміття, автобусні зупинки, лавки і столи, мангальний комплекс;
 • 31017,0 грн. – обстеження димових і вентиляційних каналів;
 • 30937,61 грн. – реалізація ПЕТ і скла;
 • 63366,81грн. – обслуговування вуличного освітлення;
 • 108305,90 грн. – обслуговування кладовища, фарбування паркану кладовища;
 • 302150,48 грн.– тракторні послуги з погрузо-розгрузочними роботами;
 • 8696,80 грн. – дезінфекція під’їздів;
 • 15691,52 грн. – відшкодування пільг;
 • 764,55грн. – відсотки банку;
 • 172725,33 грн. - надання інших послуг (поточний ремонт вуличного освітлення, встановлення дорожніх знаків, прибирання сміття в зонах відпочинку, по вулицях, що не входять в щоденне утримання, скошування трави, ліквідація амброзії, встановлення автобусних зупинок, поточний ремонт автобусних зупинок, виготовлення та встановлення столів і лавок, мангального комплексу, фарбування  лавочок, встановлення урн).

Для Гощанської селищної ради надано послуг на загальну суму 1790165,45 грн., що становить 63,0% від всієї суми наданих послуг підприємством за поточний рік.

І це не дивно, адже згідно Статуту підприємства, останнє створено з метою активізації соціально-економічного розвитку території, експлуатації та розвитку майнового комплексу та житлово-комунального господарства, надання практичної допомоги у створенні робочих місць та надання послуг членам громади, здійснення благоустрою та озеленення територій, санітарної очистки, надання ритуальних послуг, виконання будівельно-монтажних робіт та інші роботи для задоволення потреб громади і бюджетних установ, вирішення економічних і соціальних проблем та одержання прибутку.

За звітний 2020 рік, працівникам комунального підприємства нараховано 1731943,40 грн. заробітної плати, виплачено-1397235,17 грн.

За даний період середня заробітна плата становить 8490,00 грн.

За період з 01 січня по 31 грудня 2020 року підприємством нараховано і сплачено податків і зборів на загальну суму 1195737,38 грн., в т.ч.:

 • ПДВ – 473841,00 грн.
 • ПДФО – 308725,94 грн.
 • ЄСВ – 382997,15 грн.
 • військовий збір – 25982,29 грн.
 • податок на прибуток – 4191,00 грн.

За звітний 2020 рік підприємством понесено витрат (було придбано):

- ПММ – 310332,08 грн.,

- запчастини – 34721,17 грн.,

- матеріалів, МШП – 151762,77 грн.,

- канцтоварів  – 3122,00 грн.,

- відшкодування за електроенергію і воду – 1500,99 грн.,

- послуги зв’язку – 4080,89 грн.,

- захоронення побутових відходів – 142793,69 грн.,

- навчання посадових осіб – 3300,00 грн.,

- обслуговування програм та оргтехніки, інформативно-консультаційні послуги - 5000грн.,

- страхування автомобілів – 1631,00 грн.,

- ремонт і діагностика інструменту і обладнання – 13210,00 грн.,

- участь у тендері – 5440,00 грн.,

- оголошення в ЗМІ – 1021,00грн.,

- комісії банку – 6368,15 грн.,

- одяг та взуття для робочих  - 15105,36 грн.

- заправка та ремонт картриджа- 1486,25 грн.

Всього сума витрат  за 2020 р. становить 2825252,04 грн. і 2020 рік завершено з прибутком – 23989,25 грн.

СФЕРА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Упродовж 2020 року рішенням Гощанської селищної ради було розподілено – 137,5 тис. грн матеріальної допомоги 72 громадянам селища, які потребують тривалого лікування, наприклад, онкохворим, сім’ям з важким матеріальним.

Спеціалістами селищної ради здійснювалось оформлення документів:

- для 18 осіб щодо надання компенсації на тверде паливо та скраплений газ;

- обстежено матеріально-побутові умови проживання 85 сімей, про що складені відповідні акти обстеження.

Велику увагу Гощанська селищна рада приділяє роботі зі зверненнями громадян. Робота була спрямована на забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення, а також попередження надходжень звернень громадян у вищі інстанції.

Щоквартально виконкомом селищної ради аналізується стан надходження письмових заяв і усних звернень громадян та причини їх виникнення.

Протягом 2019 року до виконкому селищної ради надійшло 496 письмових звернень громадян, що на 6 звернень менше, ніж за 2018 року. Колективних звернень надійшло 14, в них 136 підписи.

Найбільше звернень надійшло від підприємців, безробітних, учасників бойових дій працівників бюджетної сфери, а також від людей похилого віку: пенсіонерів, осіб з інвалідністю.

Протягом 2020 року до виконкому селищної ради надійшло 599 письмових звернень громадян, що на 103 звернень більше, ніж за 2019 року.  Найбільше звернень надійшло з питань земельних відносин, соціального захисту населення, житлової політики.

Протягом 2020 року надійшло звернень за статтю їх авторів:

 • 410 чоловіків;
 • 189 жінок.

Всі звернення розглядаються вчасно. Після їх розгляду заявникам надається відповідне рішення чи відповідь про результати вирішення питань, з якими звертаються громадяни.

Протягом 2020 року проведено 15 засідань виконавчого комітету селищної ради, на яких прийнято 61 рішення. На засіданнях виконавчого комітету селищної ради розглянуто ряд питань:

- про роботу виконкому селищної ради зі зверненнями громадян;

- про виконання виконкомом селищної ради делегованих повноважень;

- про організацію оплачуваних громадських робіт на території селищної ради;

- про створення сезонного рятувального посту на території водного об’єкту (ставка);

- про благоустрій селища та ряд інших.

На території селища діє понад 100 закладів роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, з них 81 магазина, 13 кіосків та 10 підприємств ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани). До послуг населення є перукарні, ательє з пошиття одягу, ремонт взуття, ремонт побутової техніки тощо.

Виконком селищної ради встановлює зручний для населення режим роботи таких закладів. У 2020 році встановлено режим роботи для 3-ох торгівельних точок.

Протягом 2020 року до Гощанської селищної ради даних щодо введення в експлуатацію житлових будинків не надходило.

Викликає занепокоєння демографічна ситуація, яка склалась на території селищної ради, а саме:

протягом 2020 року народилось – ___ дітей, а померло – __ людей. 

В своїй роботі селищна рада тісно співпрацює в питаннях забезпечення  законності, правопорядку, охорони прав і свобод, законних інтересів громадян з Гощанським відділенням поліції Острозького відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, керівниками підприємств, установ, організацій, управліннями, відділами райдержадміністрації, районної ради, підприємцями, громадянами.

Всі наші добрі справи здійснюються завдяки розумінню та допомозі з боку громади, райдержадміністрації та районної ради, керівників підприємств, установ, організацій селища та підприємцям.

І це далеко не повний перелік тих завдань, над якими в 2020 році працював весь колектив та депутатський корпус селищної ради. Але виконання цих цілей неможливе без достатніх бюджетних надходжень та своєчасних проплат. А однією з умов цього є виконання делегованих повноважень, добросовісна участь всіх мешканців територіальної громади в розвитку та збереженні зробленого в населеному пункті.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь