ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 15.04.2021 11:36

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Гощанській селищній раді, 15 квітня, за головуванням селищного голови Миколи Панчука, розглянуто 5 питань, які стосуються захисту прав та інтересів дітей.

За результатами зібраних документів, наданих свідчень, зауважень та коментарів запрошених, прийнято рішення:

• про влаштування дитини на цілодобове перебування до КЗ «Тучинська спеціальна школа І-ІІ ступенів»;

• про надання дозволу на дарування частки житлового будинку та земельної ділянки дитині;

• про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліках служби у справах дітей;

• про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої;

• про попередження щодо належного виконання батьківських обов’язків.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Додатково члени комісії заслухали інформацію заступника директора Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Ігора Позіховського щодо працевлаштування неповнолітніх осіб.

Р.S. Маски знято для фото.