Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 24.02.2021 13:10

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до ст. 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” 05 лютого 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

–              заступник начальника відділу соціального захисту населення Гощанської селищної ради;

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають освіту відповідних професійних спрямувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління становить не менше п’яти років, володіють державною мовою і англійською мовою та мають досконалі навички роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін подання документів – до 05 березня 2021 року. За довідками звертатися за адресою: смт Гоща,  вул. Заcтав’я, 22, тел.2-14-25, 2-19-61