Відбувся семінар-навчання для старост від працівників служби у справах дітей.

Дата: 19.04.2021 09:50

Змістовний, грунтовний та важливий семінар-навчання для старост від працівників служби у справах дітей -

Оксана Кухман та Інни Власюк.

Детально вивчили роботу служби та комісії з питань захисту прав дитини, акцентували увагу на основних функціях та напрямках діяльності, опрацювали основні норми чинного законодавства України у сфері захисту прав та інтересів дітей .

Вибудували алгоритм дій при виявленні та влаштуванні дітей, взаємної комунікації та співпраці.

Визначили та розібрали основні поняття та терміни, як, наприклад, складні життєві обставини.

Наголосили на важливості документообігу та якісної підготовки матеріалів.

Розглянули практичні питання, окремі випадки по селам (психологічне, фізичне насильство, надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, систематичне залишення дитини, процес судових засідань тощо).

Домовилися, що наступного разу зустрінемося для того, аби проговорити детально усі форми сімейного виховання.

З усіх питань, які стосуються сфери забезпечення прав та інтересів дітей, просимо звертатися до старости вашого населеного пункту для роз'яснення та вирішення проблеми, а також до працівників служби у справах дітей Гощанської селищної ради (смт Гоща, вул. Застав'я, 22, І поверх приміщення Гощанської селищної ради).

P.S. Маски знято для фото.