Дата: 29.03.2021 09:31

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради
 відповідно до статті 10 Закону
України «Про службу в органах місцевого самоврядування»
 30 березня 2021 року оголошує конкурс на заміщення
вакантних посад:

-              спеціаліст І категорії юридичного відділу Гощанської селищної ради – 1 одиниця;

-              головний спеціаліст відділу економіки, бухгалтерського обліку, звітності та тендерних закупівель Гощанської селищної ради – 2 одиниці.

- начальник відділу архітектури, містобудування, житлово – комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради.

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають освіту відповідних професійних спрямувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою та володіння англійською мовою та мають досконалі навички роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін подання документів - до 29 квітня 2021 року. За довідками звертатися за адресою: смт Гоща,  вул. Заcтав’я, 22, тел.2-14-25, 2-19-61