Засідання виконкому

Дата: 26.04.2021 09:31

23 квітня відбулося п'яте засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради.

У роботі взяли участь 20 членів виконкому.

У ході засідання було розглянуто та прийнято наступні рішення:

- надано дозвіл на видалення сухостійних та аварійних дерев в с. Жаврів (придорожні смуги саду);

- внесено зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини, а саме включено начальника управління соціального захисту населення Гощанської селищної ради;

- розглянуто інформацію про звернення громадян у виконкомі Гощанської селищної ради відповідно до Закону України «Про звернення громадян» за І квартал 2021 року;

- затверджено план роботи виконкому на травень;

- затверджено графіки прийому громадян з особистих питань старостами населених пунктів Гощанської селищної ради;

- задоволено 5 звернень громадян, серед них: про присвоєння поштової адреси, встановлення режиму роботи, видачу висновку про доцільність призначення опікуна над недієздатною особою, постановку на квартирний облік.

В порядку денному також було прийнято позитивне рішення щодо утримання окремих об'єктів благоустрою Гощанської громади. Детальніше про нього ми розповімо в окремому дописі.

Рішення з усіх питань порядку денного відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Гощанської селищної ради https://hoshcha-rada.gov.ua//.