Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Гощанської селищної ради

Дата: 26.04.2021 11:42

24 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Гощанської селищної ради, де визначили обмеження, які діятимуть на Великодні та травневі свята.

За рішенням комісії додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи запровадили на період:

- з 15:00 24 квітня до 06:00 26 квітня;

- з 06:00 1 травня до 06:00 5 травня;

- з 06:00 8 травня до 06:00 11 травня.

В даний період забороняється:

• проводити масові релігійні заходи за участю не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу повинен забезпечити дистанцію для дотримання між особами не менше ніж 1,5 метра;

• максимально обмежити відвідування кладовищ під час проведення поминальних днів.

Враховуючи потребу в забезпеченні дітей якісним наданням освітніх послуг, комісія вирішила:

• відновити з 26 квітня 2021 року у повному обсязі освітній процес у закладах освіти Гощанської селищної ради для учнів 5-11 класів із забезпеченням санітарно-гігієнічних норм та протиепідемічних заходів;

• з огляду на погіршення епідеміологічної ситуації в с. Курозвани відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради рекомендувати проводити освітню (консультативну) діяльність з використанням технологій дистанційного навчання в загальноосвітній школі с.Курозвани для учнів 1-11 класів до 30 квітня 2021 року.