Відбулося засідання 7-ї позачергової сесії селищної ради

Дата: 27.04.2021 14:03

26 квітня відбулося засідання 7-ї позачергової сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Панчук Микола.

Сесія розпочалась вшануванням пам'яті загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Після, депутати перейшли до розгляду першого питання порядку денного "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Гощанської селищної ради Рівненської області". Заслухавши інформацію Олени Ткачук, заступника селищного голови, депутати після жвавої дискусії затвердили запропоноване положення.

З метою підвищення якості життя мешканців, шляхом успішного соціального, економічного та культурного розвитку Гощанської громади, а також з метою досягнення стабільного соціального і економічного розвитку, депутати затвердили угоду про соціальне партнерство з ТзОВ "Бейчелік-Елаван Юа 1 Відновлювальна Енергія". По даному питанню доповідав заступник селищного голови Андрій Ткачук.

Після виступів у різному селищний голова Микола Панчук подякував депутатському корпусу за плідну роботу.

Рішення селищної ради та результати поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.