Переймали модель створення місцевого осередку «Спорт для всіх».

Дата: 28.04.2021 14:25

Команда «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради приїздила знайомитись з нашою громадою.

Вже кілька років поспіль дана організація залучає людей будь-якого віку до активного дозвілля та занять спортом.

Домовилися про започаткування співпраці!

По закінченню зустрічі, було вручено селищному голові Панчук Микола кубок та диплом від директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Миколи Петренчука за ІІІ місце Гощанського району в спортивно-масовому фестивалі ветеранів фізичної- культури та спорту Рівненської області у 2020 році.

Спорт для всіх Рівненщини очікуємо на подальшу плідну співпрацю та сприяння розвитку фізичної культури, спорту, масових оздоровчих заходів та популяризацію здорового способу життя серед населення Гощанщини.