В Гощанській громаді відкрито сучасний ЦНАП.

Дата: 06.05.2021 15:57

Сьогодні відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг у Гощанській громаді. ЦНАП обслуговуватиме майже 22 тисячі жителів громади та надаватиме 191 послугу.Висловлюємо щиру подяку команді "U-LEAD з Європою" за те, що повірили у нас. Депутатському корпусу 7-го та 8-го скликань за довіру та вчасно прийняті рішення. ТОВ "РБК Імпульс" за усі будівельні та ремонтні роботи. Партнерам, організаторам та спеціалістам, за наповнення ЦНАПу якісними послугами та власним ресурсом. Підприємцям та меценатам за сприяння та допомогу. Комунальній службі - за благоустрій та порядок.

Ми назвали ЦНАП "Георгіївський". За народним повір’ям, Юрій Весняний володіє ключами, котрими відмикає землю і випускає росу, від чого розпочинається розквіт природи. Віримо, що саме сьогодні, 6 травня, святий Юрій допоміг нам відкрити центр.

Як повідомив начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради Олександр Поліщук, ремонт приміщення провели за кошти місцевого бюджету, а облаштували ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Центр повністю обладнаний для потреб людей з інвалідністю.

У приміщенні діятиме 11 стаціонарних робочих місць. Окрім того, у Гощанській ТГ планують створити віддалені робочі місця в старостатах для зручності надання адміністративних послуг.

Загалом на Рівненщині вже діє 30 центрів надання адміністративних послуг.

Символічно, жіночій склад депутатського корпусу та жінки керівного складу Гощанської селищної ради, перед відкриттям висадили алею троянд.

Дорогі мешканці Гощанської громади - двері центру надання адміністративних послуг відчинено!