Презентація виставки автентичних ляльок-мотанок в Гощі.

Дата: 06.05.2021 16:08

"Мені дуже подобається наш заклад", - говорить директорка Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді Наталія Калька. "З однієї сторони ми сучасні, креативні, завжди відкриті до нових ідей, концепцій, стратегій. З іншого боку, ми робимо максимум для того, аби зберегти найкраще надбання української культури та історії".

В Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді сьогодні відбулася презентація виставки автентичних ляльок-мотанок, зроблених вихованцями та майстринями гуртка "Оберіг".

Наталія Тивонюк та Тетяна Чернюк розповіли про історію ляльки, її сакральність, символіку та велике значення для української родини - оберіг.

Під час презентації відбувся й майстер-клас від авторів виставки. Майстрині щедро поділились своїми знаннями та докладно розповіли про техніку, етапи виготовлення ляльки. Присутні зацікавлено слухали талановитих майстринь та отримали справжню насолоду від споглядання їх робіт.

Онлайн трансляцію заходу ви можете переглянути на фейсбук-сторінці газети Рідний край.

А відео із майстер-класу ми опублікуємо вже зовсім скоро.