Привітання Гощанського селищного голови Миколи Панчука з Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 07.05.2021 15:51

Шановні мешканці Гощанської громади!

8-9 травня ми вшановуємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у другій світовій війні.
Ці дні уособлюють героїзм, силу духу, й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Щиро бажаю  нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами.

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!

З повагою,

Гощанський селищний голова