ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 07.05.2021 14:28

7 травня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гощанської селищної ради.

У зв’язку з покращенням епідемічної ситуації, комісія вирішила:

1. З 7 травня 2021 року ввести на території Гощанської селищної ради "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.

2. Скасувати додаткові обмежувальні заходи, встановлені п.1 протоколу №2 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради  від 27.03.2021, а саме:

1.1. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, заходів з оцінювання якості освіти.

1.2. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

1.3. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів.

1.4. Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

3. Застосувати на території Гощанської селищної ради обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.