У Гощі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 11.05.2021 12:03

Війна. Страшна трагедія, пекуча рана, яка болить і досі чи не в кожній родині України.

Війна завжди буде нагадувати про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони - святиня нашої пам’яті. І скільки б не минуло років і десятиліть від того недільного ранку, коли пролунало страшне слово "війна", вони ніколи не принесуть спокою матерям, дружинам, сестрам, донькам, рідним.

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми віддаємо данину усім, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність держави. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам. Із гіркотою і сумом у серці схиляємо голову перед жертовністю героїв-учасників АТО.

Бережімо мир. Сьогодні це надзвичайно важливо.