Фотовиставка юного орнітолога з селища Гоща Миколи Гончарова "Птахи Гощанського парку".

Дата: 14.05.2021 17:32

Голуб сизий, горлиця, припутень, мартини, зяблик та багато інших птахів мешкають на Гощанщині.

– А ворони є?

– Аж нуль пар. То зовсім інший вид. Він є поширеним, але не в нас, а у Києві, Вінниці. Там їх дуже багато. Його правильна назва "ворона сіра". А ось ці чорні, із сіруватим дзьобом – це граки. Це третій вид у Гощі за чисельністю. Він гніздиться великими колоніями, як от в парку Шевченка.

Про них та інших пернатих мешканців годинами може розповідати юний орнітолог з селища Гоща Микола Гончаров, який в рамках Міжнародної біологічної програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера", в Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді презентував власну фотовиставку "Птахи Гощанського парку".

Метою є привернення уваги населення до проблеми охорони та збереження різноманітності і чисельності птахів та поліпшення взаємодії людини та її природнього оточення.

На виставці представлено понад 27 світлин спійманих у кадрі птахів, притаманних нашій місцевості. Микола весь свій вільний час віддає улюбленій справі: досліджує чисельність і поширення птахів, знає кожну деталь і напрочуд точно відтворює голоси птахів притаманні кожному виду.

Упродовж двох років спостережень Микола зробив чимало вдалих кадрів, на яких зображені мальовничість живої природи та птахи.

Юний дослідник пообіцяв презентувати й нові світлини, адже таких вже назбиралося чимало.

Дякуємо організаторам за цікавий та змістовний захід Валерій Бейлах та Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді.

Пряму трансляцію заходу дивіться на сторінці "Рідний край".