ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ У СЕЛІ ТУЧИН.

Дата: 17.05.2021 12:39

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» Здолбунівське відділення повідомляє: 18 травня з 08:00 год. по 17:00 год. тимчасово буде призупинено постачання природного газу в с.Тучин (вул.Воронівська) у звязку із необхідністю проведення ремонтних робіт на ШГРП №04.

Просимо споживачів природного газу 18 травня з 08:00 год. перекрити крани на газовому обладнанні та опусках перед ними. До початку користування газом на газових приладах попередньо відчинити кватирку чи фрагму в приміщенні де встановлене газове обладнання та провітрити його протягом не менше 10 хв.

??При виявленні запаху газу негайно перекрити крани на обладнанні та газопроводах, організувати провітрювання приміщень та повідомити аварійно-диспетчерську службу за номером 104.