Ветерана праці привітали з 80-річним ювілеєм

Дата: 18.05.2021 12:59

Цієї прекрасної весняної пори святкує свій 80-річний ювілей ветеран праці, наставник і керівник, колишній сільський голова села Кринички Микола Іванович Гамула.

До ювіляра цього дня завітали Гощанський селищний голова Микола Панчук та голова Тучинського округу Альона Вахер, вручили імениннику подарунки та подякували за мудрість, багатий життєвий досвід та багаторічну самовіддану працю.

У святах і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 80 років життя ювіляра. Свій трудовий шлях іменинник розпочав  на посаді  учителя біології у Малатинській школі. Згодом очолив Річицьку восьмирічну школу як директор та учитель хімії, біології.

З 1991 року Микола Іванович очолив Криничківську сільську раду як голова, був обраний більшістю населення. Одним із пріоритетних напрямків його діяльності стало проведення газифікації в селі Річиця.

На всіх етапах трудової біографії його відрізняли відповідальне ставлення до дорученої справи, творчий підхід до вирішення виникаючих проблем, нетерпимість до управлінських і політичних шаблонів.

Та не тільки трудовими досягненнями пишається Микола Іванович, а й своєю міцною та дружною родиною, яка завжди підтримує його та піклується.