Стратегічний навчально - практичний курс «Ефективна громада».

Дата: 19.05.2021 12:49

• Як забезпечити економічний розвиток та покращити якість життя на територіях громад?

Днями, відповідь на це питання шукали учасники навчально-практичного курсу «Ефективна громада», участь в якому взяли Гощанський селищний голова Панчук Микола та т.в.о начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Юрий Сульжук. Курс ініційований Київська школа державного управління ім. С. Нижного

-Як визначити конструктивний вектор розвитку громади?

-Як створити комфортні умови для бізнесу?

-Чим зацікавити інвесторів?

-Як залучити активних представників громадськості до розбудови території?

На всі ці питання знайшли відповіді голови громад та їх заступники, представники активної громадськості, депутати.

«Громади, як і люди, дуже різні. Є такі, які попереду всієї планети, є ті, які шукають свій шлях, є, хто знаходиться у стані стагнації. Головне розуміти, що розвиток громад - це завдання, яке можна здолати. І ще, самоврядування - це відповідальність. Відповідальні керівники громад, які створюють ефективні команди, згуртовують навколо себе і бізнес, і жителів, завжди отримують результат», - наголосила керівник проекту, експертка з питань децентралізації та місцевого розвитку Діана Баринова.

Спікерами та тренерами навчально-практичного курсу стали представники влади, бізнесу, науки зокрема: Віктор Андрусів, Діана Баринова, Норберт Нойхауз, Олег Левченко, Антон Геращенко, Генадій Зубко, Олександр Свистун, Євген Мироненко, Ігор Ліскі, Анатолій Амелін, Галина Янченко, Дмитро Наталуха, Віталій Чернюк, Олексій Красов.

#КШДУ #ефективнагромада