Відбулася нарада з керівниками закладів освіти громади.

Дата: 19.05.2021 15:53

«Нам дуже важливо, щоб всі діти навчалися. А ще важливіше, щоб наші діти в яких ми вкладаємо душу, фінанси та час, залишилися в нас, в громаді, в Україні. І ми для цього будемо робити все можливе».

18 травня відбулася нарада з керівниками закладів освіти громади під головуванням т.в.о начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму селищної ради Юрія Сульжука.

На нараді були присутні Гощанський селищний голова Микола Панчук та його заступниця з питань діяльності виконавчих органів Олена Ткачук.

Микола Панчук у своєму виступі звернув увагу на питання трудової дисципліни, контролю за санітарно-епідемічним режимом, процесу атестації, конкурсу керівників закладів освіти.

«Шановні керівники закладів освіти - не бійтеся робити зміни. Згуртовуйте, об'єднуйте дітей та батьків. Змінюйте. Все у ваших руках!» , - наголосив наприкінці зустрічі селищний голова.

На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності шкіл громади. Зокрема, обговорено завершення навчального року, дотримання норми закону навчальними закладами, вимог законодавства в плані виконання 175 навчальних днів, питання проведення останнього дзвоника та роботи пришкільних таборів.

У ході зустрічі було порушено питання протипожежної безпеки в закладах освіти, атестація педагогічних працівників та особливості застосування строкових трудових договорів (контрактів) у сфері освіти. Особлива увага була звернена на проведення ЗНО.

Учасники наради отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти.

Наразі перед кожним керівником стоять завдання не лише успішного завершення навчального року, а й планування початку вже наступного.