Ламати – не саджати: старовинний парк Гощі продовжують нищити.

Дата: 19.05.2021 16:01

Зелені насадження й об’єкти благоустрою в селищі Гоща регулярно піддаються нападам з боку вандалів. Невідомі ламають лавки, урни, викрадають рослини. Цього разу вирвано і витоптано червонокнижну рястку Буше вид якої занесений до Червоної книги України у статусі «Неоцінений» та викопано кущі папороті, які посадили минулого року.

Гощанська селищна рада вкотре закликає цінувати спільне майно, що належить громаді! Адже наша громада- це наш спільний дім, де усі ми мріємо про затишок і комфорт.

Звертаємося до всіх небайдужих мешканців, якщо ви стали свідком правопорушення, спрямованого на псування селищного майна, не будьте байдужими та негайно повідомляйте про це як правоохоронні органи, так і в Гощанську селищну раду за телефоном 2-14-25.