Центром пробації проведено лекцію на тему «Коронавірус та карантин в Україні»

Дата: 20.05.2021 14:29

19 травня 2021 року в приміщення Гощанського районного сектору філії Державної установи « Центр пробації» в Рівненській області було проведено лекцію на тему «Коронавірус та карантин в Україні».
В ході заходу, начальник  сектору « Центр пробації» Сергій Демченко наголосив для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку  про те, що основними симптомами коронавірусу є- сухий кашель, температура та втома. Вірус передається крапельним або контактним шляхом. Вірус не здатний переміщатися, а є тільки в крапельках, які людина видихає при чханні або кашлі. Задля власної безпеки потрібно часто мити руки  водою з милом та обробляти їх спиртовмісним антисептиком для рук та дотримуватися безпечної дистанції не менше 1,5 м.

На закінчення заходу для суб`єктів пробації було наголошено про те, що за порушення карантинних вимог передбачається адміністративна відповідальність.