Розвиток громади через обмін досвідом та налагодження партнерства.

Дата: 21.05.2021 14:01

Освітяни з Гощанської громади спільно з селищним головою Панчук Микола, за ініціативи та сприяння депутата обласної ради Віктор Щербачук, директора ТОВ "Полісся Гарант" Олег Левінський та за участі депутаток Гощанської громади, відвідали Український аграрний ліцей та Українську дитячу академію в Умані.

Освітяни Гощанської громади мали можливість перейняти передовий, інноваційний досвід роботи провідного та сучасного навчального закладу України.

Цікава методика навчання, програми, підхід до навчального процесу Українського аграрного ліцею випереджує час.

Можливість займатися у різноманітних "студіях" (за вибором і вподобаннями дитини), що сприяє всебічному розвитку особистості, активної життєвої позиції дитини, реалізації себе, як успішної і цілеспрямованої людини у майбутньому - це те, що вирізняє даний заклад з поміж інших. Четрез таку систему навчального процесу, ліцеїсти отримують сучасні інструменти та знання: командна робота, проєктний менеджмент та реалізація проєктів, залучення фінансування, налагодження комунікації та партнерства, креативне та творче мислення, толерантність.

Гостинність та щирість колег, готових поділитися своїми кращими здобутками у сфері освіти, відкритих до спілкування і подальшої співпраці залишили незабутні враження для освітян з Гощанщини.

Наступний крок - це налагодження партнерства гілки освіти Гощанської громади із Українським аграрним ліцеєм, впровадження програм та рольової моделі інвестування в освіту бізнесом.