Відбулася стратегічна сесія з директорами комунальних закладів.

Дата: 24.05.2021 16:40

«Культура - це фундамент громади, без культури не може бути розвитку й прогресу».

21 травня відбулася стратегічна сесія з директорами комунальних закладів Гощанської громади.

В роботі взяли участь голова селищної ради Панчук Микола і його заступники, т.в.о начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму селищної ради Юрий Сульжук, директорка Гощанське об'єднання культури і дозвілля Ірина Демчук, директорка Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді Наталія Калька, директорка Гощанська школа мистецтв Руслана Цимбалюк, директорка КЗ "Гощанська централізована система публічно-шкільних бібліотек" Оксана Сливка, директор Гощанської ДЮСШ Іван Гапончук.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи розвитку закладів культури, розширення спектру дозвіллєвих послуг для населення, благоустрій прилеглих територій, питання співпраці.

Говорилося і про важливість обміну досвідом з сусідніми громадами, де успішно розвивається галузь культури, і про необхідність провести огляд художньої самодіяльності в нашій громаді. Виступаючими також обговорювались інноваційні форми і методи роботи з дітьми.

Власне, про досягнуте, про проблеми і труднощі роботи у минулому році, про набутий досвід на цій нараді говорилося найбільше.

Працівники закладів культури відобразили плани роботи до кінця 2021 року. Результатом зустрічі буде й створений спільний календар подій та заходів для громади.