Тучинський геріатричний пансіонат відзначив свій 20-річний ювілей

Дата: 28.05.2021 15:36

Цими днями Тучинський геріатричний пансіонат відзначив свій 20-річний ювілей. А нині у пансіонаті ще й відкрили відремонтований корпус.

В урочистостях взяли участь Гощанський селищний голова Микола Панчук, заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, голова обласної ради Сергій Кондрачук та його заступник Сергій Свисталюк, директорка Департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА Юлія Шигорева.

Гості привітали працівників та підопічних пансіонату зі святом та оглянули відремонтований корпус, розрахований на проживання 45 осіб.

Перший поверх дозволяє розмістити 15 підопічних, другий - 30. Приміщення вдалося відремонтувати за кошти обласного бюджету та благодійників.

Загалом, геріатричний пансіонат в Тучині розрахований на 110 підопічних - людей похилого віку, а також інвалідів І та ІІ групи, старших 18 років, які потребують особливого догляду. Наразі там перебуває 83 особи.

За словами керівника закладу, пансіонат має у своєму підпорядкуванні 24 га землі, майже сотню свиней, 12 голів ВРХ, пару коней, 12 бджолосімей, а на території висаджено десятки фруктових дерев і плодових кущів. Для обробітку землі є трактор та необхідний сільгоспінвентар.

Взаємопідтримка, допомога, порозуміння, доброта - ось головні складові девізу комунальної установи. «З любов’ю до людей» - розпочинається і закінчується кожен новий день для працівників установи. І ось вже 20 років.