Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради

Дата: 31.05.2021 13:21

28 травня під головуванням селищного голови Панчук Микола відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради.

В ході розгляду питань порядку денного члени виконкому підтримали рішення щодо створення координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми виконавчого комітету селищної ради.

В частині питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, з метою ефективного провадження діяльності, пов’язаної із захистом прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують соціального та правового захисту, дотримання принципів законності, гуманності, неприпустимості приниження честі і гідності повнолітніх громадян, виконком прийняв рішення «Про створення опікунської ради виконавчого комітету Гощанської селищної ради».

Присутні затвердили план роботи на червень 2021 року, розрахунок вартості вивезення побутових відходів для КП «Агентство розвитку Гощі» та прийняли рішення «Про створення сезонно-рятувального при Гощанській селищній посту на території Гощанської селищної раді».

Окрім того, члени виконавчого комітету, розглянули питання надання дозволів на видалення сухостійних та аварійних дерев на територіях громади.

За розглядом заяв громадян щодо присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна та виключення з членів особистого селянського господарства були також прийняті відповідні рішення.

У «Різному» Микола Панчук висловив подяку Ваграму Мурадяну, за підтримки та сприяння якого, було нагороджено одинадцять матерів, загинувших воїнів АТО, орденом Матері бійця АТО; Олегу Левінському, Василю Кривинському, Денису Поліщуку за допомогу у встановленні пам’ятника загиблому воїну АТО Олексію Капустяну.

Затим селищний голова ознайомив присутніх з основними подіями, реформами та змінами, які нині відбуваються у громаді.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради за посиланням https://hoshcha-rada.gov.ua//.