У Гощанському центрі дітей, юнацтва та молоді стартували розвантажувальні дні для малечі

Дата: 02.06.2021 08:41

Яскраво, енергійно та насичено на території Гощанського районного центру дітей, юнацтва та молоді відзначили Міжнародний День захисту дітей.

Діти  танцювали, веселились, одним словом насолоджувались святом. А завтра дітлахи братимуть участь у еко-дні, під час якого  їм розповідатимуть про глобальні проблеми людства та шляхи боротьби з ними. Третього дня їх чекає патріотичний квест з цікавими загадками, а на останній, четвертий день, відбудеться захоплива екскурсія «Набережною побачень».

З нагоди свята привітали учасників табору представники Гощанської громади – Гощанський селищний голова Микола Панчук, керуюча справами Анастасія Табекова, заступниця селищного голови Олена Ткачук, т.в.о начальника Гощанського відділу освіти, культури, молоді та спорту Юрій Сульжук, начальниця служби у справах дітей Оксана Кухман та головна спеціалістка Служби у справах дітей Інна Власюк.

Посадовці вручили дітям кольорові браслети, тим самим офіційно розділивши їх на п’ять окремих загонів.

Після завершення музичних номерів та привітань відбувся запуск ракети, який символізував урочисте відкриття розвантажувальних днів у Гощанському центрі дітей, юнацтва та молоді. Сонячна погода та енергійна атмосфера створили справжню святкову атмосферу та зарядили енергією й позитивом діток на літні канікули.

На територіях  сільських рад відбулися подібні святкові заходи.