УВАГА! ВелоДень

Дата: 04.06.2021 08:47

УВАГА! Заходи, присвячені ВелоДню у Гощанськіи? ТГ, перенесено на 6 червня. Програма та маршрути фестивалю не змінено!

Участь можуть брати всі охочі віком не менше 12 років.

Програма фестивалю «ВелоДень»:

• 10:30 год. - збір та реєстрація учасників;

• 10:45 год. - проходження учасниками інструктажу з правил техніки безпеки та правил дорожнього руху;

• 11:00 - год. початок руху колони за маршрутами;

• 13:30-14:00 год. - повернення учасників фестивалю.

Маршрути фестивалю:

1. Воскодави (відправна точка жителів Воскодав/зустріч жителів біля школи) - Чудниця (зустріч жителів Воскодав і напрямок на Красносілля/Красносільські вітряки) - Красносілля (кінцева точка та повернення назад).

2. Гоща (зустріч жителів на нижніи? площі, неподалік відділу поліціі?/ відправна точка на Симонів) - Симонів (зустріч із жителями Симонова біля школи і відправлення на «Агатівку») - ліс «Агатівка» (відправлення назад).

3. Дроздів(зустріч жителів і направлення на Тучин) - Микулин (зустріч із жителями Дроздова і направлення на Тучин) - Тучин (зустріч жителів Дроздова/Микулина і велопробіг по Тучину/поі?здка на Садове) - Садове (велопробіг по Садовому/відправлення назад).

4. Синів (зустріч жителів біля приміщення колишньоі? сільськоі? ради/відправлення на Андрусіі?в) - Андрусіі?в (зустріч із жителями Синьова біля сільськоі? церкви і відправлення на Липки) - Липки (велопробіг по Липках/відправлення назад).

5. Бочаниця(зустріч жителів Жаврова та Глибочка+велопробіг по Бочаниці і відправлення усіх учасників до села Борщівка) - Жаврів (зустріч жителів Глибочка біля сільськоі? церкви і відправлення на Бочаницю) - Глибочок(жителі відправляються у напрямку Жаврова) - Борщівка (велопробіг усіх жителів Жаврова/Глибочка/Бочаниці і точка повернення жителів по своі?х місцевостях).