Відбулося засідання 8-ї сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 07.06.2021 09:32

4 червня відбулося засідання 8-ї сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Панчук Микола.

В роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати селищної ради, розглянули та прийняли рішення по 150-ти питаннях порядку денного, які попередньо були опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

На черговому засіданні депутати затвердили внесення змін до бюджету Гощанської селищної ради на 2021 рік, перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», програму встановлення відеокамер та обслуговування системи відеоспостереження у селищі Гоща на 2021-2023 роки та внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Гощанської селищної ради на 2021-2023 роки.

Окрім того, під час пленарного засідання було ухвалено ряд питань комунальної власності, передачу в оперативне управління нежитлове приміщення, що перебуває в комунальній власності територіальної громади смт Гоща Благодійній організації«Фонд РуФь», надання згоди на прийняття у комунальну власність державного майна та інше.

Одноголосно було підтримано звернення депутатів Гощанської селищної ради до Кабінету Міністрів України та Уповноваженому ВРУ з прав людини щодо повернення мешканцям населених пунктів зон спостереження АЕС пільгової фіксованої ціни на спожиту електричну енергію у розмірі 70 відсотків діючого тарифу.

По тому, депутати розглянули та прийняли рішення по клопотаннях підприємств, установ, організацій та зверненнях громадян по земельних питаннях.

Після виступу у різному депутатів селищної ради, Микола Панчук повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто та оголосив про закриття 8-ї сесії селищної ради восьмого скликання.

Дякуємо депутатському корпусу Гощанської селищної ради за злагоджену роботу у прийнятті важливих для територіальної громади рішень.

З усіх розглянутих питань, відповідно до чинного законодавства усі рішення селищної ради та результати поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.

Трансляцію сесії ви можете переглянути на сторінці газети Рідний край.