Спортивні ігри "Краща спортивна громада Рівненщини 2021 року" - це були неймовірні емоції!

Дата: 08.06.2021 08:31

6 червня в смт Гоща зібралися команди спортсменів та спортсменок міських та селищних територіальних громад Рівненщини.

Змагання проводилися на базі Гощанської ДЮСШ з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, шашки, настільний теніс, гирьовий спорт у відповідності з діючими правилами змагань, затверджених федераціями з видів спорту.

Захід відкрив Гощанський селищний голова Панчук Микола, а також наші гості - перший заступник голови Рівненська обласна рада Сергій Свисталюк, заступник директора департаменту - начальник управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненська обласна державна адміністрація Віталій Ліпський, голова Асоціації "Об’єднані територіальні громади Рівненщини" Сергій Пилипчук, голова ФСТ "Колос", головний суддя змагань Анатолій Соляр, депутати Рівненської районної ради Василь Жабчик, Тетяна Мартинчук, Дмитро Ткачук, т.в.о начальника відділу освіти, культури молоді, спорту та туризму Юрій Сульжук.

Дякуємо організаторам - команді Гощанської ДЮСШ, директору Івану Гапончуку, центру культури та дозвілля, усім гостям нашої громади за командний дух та чесні спортивні змагання.

Окрема подяка Народному аматорському інструментальному ансамблю "КОЛОРИТ" Гощанська школа мистецтв за музичні емоції.

Вітаємо учасників та переможців!