Громадське обговорення

Дата: 09.06.2021 08:22

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СМТ ГОЩА

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості  Гощанська селищна рада повідомляє про початок процедури визначеня обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану територій, обмеженої вулицями Рівненська, Князів Острозьких, Соборна, Промислова в смт Гоща Рівненської області.

Громадське обговорення СЕО триватиме протягом 15 днів із часу опублікування цього оголошення. Паралельно прийматимуться письмові зауваження та пропозиції за адресою селищної ради: Рівненська обл., смт Гоща, вул. Застав’я, 22.

З текстом заяви про визначення стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися на веб-сайті: https://hoshcha-rada.gov.ua/news/1623217183/.

Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна. Пропозиції надсилати на email: goshcha@ukr.net.

Пропозиції, надані після встановленого строку НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.

ЗАЯВА №1 ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ЗАЯВА №2  ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)